Дизайн, создание и продвижение сайтов, которые любят посетители, владельцы и поисковые системы.
Контакты - создание сайта в Минске
ЗВОНИТЕ:
+375 29 6-57-14-83
+375 25 6-16-59-85

Щоб сайт не загубився в пошуковиках

Для розкрутки сайту, при його створенні, необхідно відразу ж правильно скласти пошукові запити. Інакше трафік буде дуже маленьким. Правильний підбір ключових слів для сайту потрібно починати з визначення точок виведення, це сторінки, які ми хочемо виділити в роботах пошуку. Рекомендується головна сторінка, як оглядова, можна кілька початкових, щоб усі, хто потрапив на ваш сайт, зацікавилися і не пішли. Потім пишемо запити на кожну сторінку, після чого порівнюємо їх з запитами існуючими.

Для цього потрапляємо в сервіс одного з пошуковиків, Google, Rambler, або Яндекс, щоб дізнатися, скільки разів за останній місяць люди шукали інформацію на дану тему. Далі дивимося популярність запитів, для головної сторінки можна встановити високочастотні запити, а для решти низькочастотні.

У назвах бажано використовувати ключові слова. Сайт найкраще структурувати у вигляді піраміди, щоб головна сторінка відображала зміст всіх інших. Сайт, по можливості повинен бути вузькоспеціалізованим. Тоді він зможе повніше відображати одну невелику тему, на нього буде більше посилань, зросте трафік.

При роботі з сервісом однії з пошукових систем, щоб перевірити щільність ключових слів сайту, вводяться адреси сторінок, перевірка яких здійснюється. Після перевірки видно, скільки відсотків вони складають. Можна спочатку перевірити сайти-конкуренти, а потім додати до їх щільності одне - два ключових слова. Більше не варто, інакше сторінка буде відфільтрована.

Текст повинен легко читатися людьми, і при цьому бути зрозумілий для пошукових машин. Рекомендовано щільність ключових слів становить від 3 до 5 відсотків, значить в тисячі слів тексту слово має зустрітися 30 - 50 разів. Основну складність представляє пряме входження фраз, орієнтованих на роботів, щоб текст не втрачав при цьому цінності для людей.

Оцінити вплив поведінкових факторів ранжирування намагалися ще десять років тому. Пошукові роботи при роботі враховують глибину перегляду, частоту відмов, час, проведений на сайті, повернення в пошук, і багато іншого. Але ці чинники не враховують нюансів, не можуть застосовуватися без поправок до всіх підряд.

Сучасні пошукові системи враховують специфіку сайтів, розділяючи запити за темами, за типом матеріалу, по регіонах, так як ці системи здатні самонавчатися. Поведінкові чинники здатні враховувати більше десяти параметрів. Для будь-якої теми побудовані свої співвідношення параметрів для більш якісного визначення ресурсу.

Советы » Щоб сайт не загубився в пошуковиках


БЛОГ Последние записи

Кёльн и его удивительные достопримечательности

Кёльн по величине в Германии занимает четвёртое место и у которого репутация уже давно сложилась в качестве необычной немецкой метрополии.... >>

Разработка интернет-магазина "под ключ"

Разработка интернет-магазина, от момента формирования цены до сдачи продукта.... >>

Керамогранит – отличное дизайнерское решение

... >>

Обзор сервисов покупки ссылок

Существует несколько основных систем закупки ссылок. Рассмотрим наиболее популярные из них.... >>

Что такое SEO?

Вопрос что такое SEO очень часто можно встретить на сайтах и форумах. Давайте попробуем в этом разобраться.... >>
© seo-eye.com - Дизайн и создание сайтов, которые любят посетители и поисковые системы
ИП Бородина Е.Л. , свидетельство о регистрации №191080594
Республика Беларусь, Минск - 2007-2011.

Rambler's Top100